Pro školy a kulturní instituce

Základním uměleckým školám, konzervatořím, vysokým školám s hudebním zaměřením a dalším kulturním institucím nabízíme nadstandardní služby a zajímavé slevy.

Pravidelná údržba pian

Všem školám a kulturním institucím doporučujeme pravidelnou údržbu klavírů a pianin. Ta zahrnuje kromě ladění i další práce, jako je čištění, výměny strun a drobné opravy. V rámci údržby piana pravidelně kontrolujeme. Díky koncepčně vedené a odborně prováděné údržbě je možné výrazně prodloužit životnost klavírů a pianin ve školách.

Možnost uzavření smlouvy

V rámci smlouvy je možné dohodnout pravidelné provádění údržby. Zákazníka poté v dohodnutém termínu kontaktujeme. Odborní pracovníci sdružení PPH Collegium provedou potřebné práce a informují vedení školy či instituce o stavu klavírů a pianin. Především na školách se tak výrazně zefektivní údržba nástrojů.

Evidence pian včetně fotodokumentace

Jedná se o kompletní přehled klavírů a pianin seřazených podle aktuálního stavu s přihlédnutím k potřebám školy. Obsahuje informace o každém nástroji včetně jeho závad. Vše je zdokumentováno i fotograficky. Evidence je výborný pomocník při dlouhodobém plánování investic do oprav pian a dodáváme jí v elektronické podobě na CD.

Zprostředkování prodeje klavírů a pianin

Zabýváme se zprostředkováním prodeje nových nástrojů. Vždy se snažíme vybrat nástroje přesně „na míru“, tak aby vyhovovaly představám a potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků.

Jsme smluvním partnerem firem Petrof a C. Bechstein Europe. Nástroje těchto firem dobře známe, stejně tak známe i problematiku jejich výroby. Díky tomu jsme schopni reagovat na specifické požadavky zákazníka a vybrat přímo ve výrobě konkrétní nástroj s ohledem na tyto potřeby. Pro tyto firmy také provádíme poprodejní, záruční a pozáruční servis.

Poradenství

Poskytujeme kompletní poradenství při nákupu, prodeji a plánování investic do klavírů a pianin ve školách. Obrátit se na nás můžete s jakýmkoli problémem týkajícím se klavírů a pianin, a to na telefonní čísla uvedená v kontaktech, nebo prostřednictvím formuláře.