english versionzpět na úvodmapa stráneknapište nám napište nám

Poslední vložené nástroje na prodej:

  • Pianino August Förster
  • Pianino August Förster
  • Pianino Klug & Sperl - opus 5 547

naše služby poskytujeme
po celé ČR

mapa Hlavní město Praha Středočeský kraj Královohradecký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Olomoucký kraj

naše pobočky v ČR:

Hlavní město Praha »
Středočeský kraj »
Královéhradecký kraj »
Pardubický kraj »
Plzeňský kraj »
Olomoucký kraj »

Navštivte nás také na:

PIANOPARK s.r.o.

Prodej klavírů a pianin

Nabízíme nové nebo repasované klavíry i pianina. Repasované nástroje, které nabízíme, prošly důkladnou rekonstrukcí, během které jsme vyměnili nebo opravili všechny zničené a mechanicky namáhané části nástrojů. Na tyto nástroje poskytujeme dvouletou záruku.

strana: 1 » |  2 » |  3 »  |  prodané nástroje »
strana 1

Koncertní klavír zn. Rönisch model 265

klavír Rönisch

Vyjímečný koncertní klavír zn.Rönisch model 265 po generální opravě. Nástroj koncertní řady s mohutným zvukem, vyroben roku 1896. Nová povrchová úprava, nová dusítka, kladívka, nové struny a ladící kolíky, klávesové obloľení ze slonoviny,nové kaąmírování klávesnice,atd. Záruka 2 roky. Písemné smlouvy. Nástroj je bez daląích nutných investic.

Historie tohoto nástroje je ojedinělá, stejně jako nástroj samotný. Piano bylo posláno z Německa do rodiny bolívijského prezidenta Mariana Baptisty, který byl ve funkci mezi roky 1892-1896.
Později se klavír dostal na tamějąí vysokou ąkolu, kde byl velmi zničen. Odtud byl vykoupen a po neúspěąném pokusu opravy místní firmou, byla kontaktována přes internet naąe firma s ľádostí o provedení opravy. V roce 2007 byl nástroj dopraven do naąich dílen, kde byl celkově opraven.


klavír Rönisch klavír Rönisch - detail oezby klavír Rönisch - detail kláves klavír Rönisch - detail mechaniky
klavír Rönisch - detail dusítka klavír Rönisch - detail oezby klavír Rönisch - detail rámu klavír Rönisch - detail rámu klavír Rönisch - detail rámu

Klavír Petrof mod. IV opus 392 713

Pianino Petrof

Klavír Petrof mod.IV. Moderní klavír s výborným zvukovým projevem, optimální pro výuku v ZUŠ nebo na konzervatoři. Vhodný i do menąích koncertních sálků. Nástroj je po kompletní opravě akustického elementu a mechaniky s výměnou vąech opotřebovaných komponentů. Klavír má zachovalou povrchovou úpravu v černém vysokém lesku. Moľnost nezávazného vyzkouąení a porovnání s ostatními nástroji na prodejně firmy PPH Collegium. Záruka 2 roky.

V ceně nástroje je jedno poprodejní ladění u zákazníka, lze čerpat do 6 měsíců od prodeje. Písemné smlouvy o prodeji. Nástroj bez daląích nutných investic.

Cena: 340 000,- Kč


Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof
Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof Pianino Petrof

Klavír Petrof mod. VI opus 113 739

Klavír Petrof

Klavír Petrof mod.VI. Moderní klavír s velmi dobrým zvukovým projevem. Nejmenąí vyráběný model klavíru, pro svou velikost velmi vhodný do malých prostor, optimální pro domácí vyuľití, ale zároveň i pro výuku v ZUŠ nebo na konzervatoři. Celková délka je pouhých 143 cm. Ideální spojení malého nástroje a technicky vyspělejąí klavírové mechaniky. Nástroj je po kompletní opravě akustického elementu a mechaniky. Povrchová úprava je velmi zachovalá. Mechanika má nové násadky kladívek, nová kladívka od německé firmy ABEL, nová dusítka. Klávesnice má nové oplstění a nové kaąmírové vypouzdření.

Moľnost nezávazného vyzkouąení a porovnání s ostatními nástroji na prodejně firmy PPH Collegium. Záruka 2 roky. V ceně nástroje je jedno poprodejní ladění u zákazníka, lze čerpat do 6 měsíců od prodeje. Písemné smlouvy o prodeji. Nástroj bez daląích nutných investic.


Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof
Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof Klavír Petrof
strana 1
strana: 1 » |  2 » |  3 »  |  prodané nástroje »

PRODEJ S MOŽNOSTÍ ZPĚTNÉHO ODKUPU

U některých prodávaných repasovaných nástrojů nabízíme možnost zpětného odkupu do jednoho roku od data prodeje za stanovených podmínek obsažených ve smlouvě.


english versionzpět na úvodmapa stráneknapište nám napište nám